ČLK Rozrazil 2007

Tým Vazoun, Šamp, Dvoukvítek, Knofla, Alwar, Mirek, Eva
Širší tým Sharagu, Nutty, Pecák, Jája Chani, Thran, Zajda, Slon, Eiko, Eda, Lvíče. Jíra, Pecin, Čolek
Účastníci Banča, Essy, Kořínek, Lisa, Maenvin, Myška, Petr, Rybka, Terorista, Tomáš, Unka, Vochy

Jubilejní desátý ročník jsme pod vedením Vazouna zahájili víkendovkou ve Skautském domě na Boženy Němcové. Mimo různých přednášek a her jistě všichni budou vzpomínat na improvizační večer nebo Pevnost Boyard.

Velkým zážitkem druhé víkendovky bezesporu bylo setkání s mentálně postiženými dětmi, pro které jsme během letní části vyrobili hračky a učební pomůcky.

A kromě této práce  jsme v létě stihli i spoustu jiných činností: účastníci diskutovali, běhali, seděli, sportovali, poslouchali (třeba pana hejtmana – bratra Marabua), spali, jedli, pili (třeba Okenu), plivali, smáli se, holili si nohy, pracovali, chodili, učili se, spolupracovali, plazili se a taky oslavovali.

A právě s oslavováním přijeli účastníkům pomoct bývalí frekventanti a instruktoři Rozrazilu. Mlýn byl plný skautů, kteří si přijeli zavzpomínat, potkat kamarády a zahrát nějakou tu hru. Popřejme tedy Rozrazlu k prvním kulatinám vše nejlepší a doufejme, že se za 10 let opět na podobné akci potkáme.