ČLK Rozrazil 2008

Místo: skautská základna Horní Mlýn
Počet účastníků: 19
Tým Šamp, Vikki, Alwar, Dvoukvítek, Eva, Mirek, Miwe, Nutty, Sharagu, Škuboš, Zajda
A-tým Apanači, Čerťa, Kloky, Thran, Vojta
Účastníci Ája, Alushka, Beruška, Bris, Bulďa, Cvrk, Dobby, Fíja, Helga, Išanka, Jethro, Koudy, Kulich, Miky, Okeo, Páďa, Pepé, Tafird, Vítek

Jedenáctý, o stupeň lepší, ročník Rozrazilu proběhl poprvé pod Šampovým vedením. Obě víkendovky i letní část jsme strávili na Mlýně a rozhodně jsme se nenudili.

Během víkendovek jsme mimo přednášek stihli trochu posilování ve FITku, podplacení pár politiků, jízdu Otce prasátek na neuvěřitelných saních a novinový program Ježka, který měl veliký úspěch.

První dny letní části proběhly na Švýcárně, nebo možná v Pekingu, kdo ví. Každopádně jsme zde nepobyli dlouho, protože kvůli epidemii eboly museli být účastníci odvezeni na bezpečnější místo a od okolního světa museli být odříznuti igelitem. To naštěstí netrvalo dlouho a hned následujícího dne jsme se všichni potkali na Mlýně, plní chuti pokračovat v letní části. A tak se střídaly přednášky, hry a spousty dalších programů, až nám těch pár posledních prázdninových dní uteklo jako voda. Jedenáctý ročník skončil, ale zážitky určitě zůstanou – třeba na zdolávání nejvyšší hory světa, na prolézání jeskyněmi, na Investice nebo na José Alwara a jeho lásku k Rozrazildě.