LK Veronica 2005

Místo: skautská základna Horní Mlýn, Dětský domov v Boskovicích
Tým Jája, Pecák, Brácha, Lenka, Eliška, Filosof, Čokta
Účastníci Tygřík, Lady, Poštolka, Slůňa, Alwar, Anička, Eva, Peťa, Mirek, Kuba, Ferda, Ifa, Úchytka, Sodži, Vitulka, Dvoukvítek, Macek, Kristýna

Veronika byla už od začátku něčím netradiční. Poté, co jsme se setkali na jakémsi BIOfesťáku, na vlastní kůži pocítili Temno a seznámili se s dětmi z boskovického děcáku, jsme si řekli, že už nás nic nepřekvapí…ale ouha!

Letní část nás hned na začátku uvítala smrtí jakéhosi Lorda z Upper Millu a podivuhodnými rodinnými vztahy. Dalo by se říct, že jsme se tak nějak do toho zapletli a pak se to s náma táhlo deset dní. No, zkrátka, jsme si na louce za sadem utvořili takovou malou Veroničí komunitu. Mimo jiné se nám povedlo lámat osobní rekordy v každodenním běhu nebo otužovat svá těla v indiánské sauně. Žádný problém nám nedělalo mluvit do zdi, maskovat se do travin, strávit den bosky o mrkvi a zelí…taky o meditaci jsme se pokoušeli, ale někteří jen ve výsledku schrupli.

Prolízačky nás samozřejmě taky nenechaly chladnými. Vrhli jsme se na ně společně s Rozraziláky a byly to deskovky, jaký svět neviděl!

Díky tomuto úzkému kontaktu s Rozrazilem jsme se nakazili Ebolou, ale po celonoční fušce jsme to nějak ze sebe dostali a nakonec jsme byli docela ve formě. Zajeli jsme si Rallye Paříž-Dakar, zalétali si banánovými letadly a užili jsme si to! A pak jsme kroužili a kroužili…až jsme z toho všeho vykroužili docela pěkný KRUH!