Rozrazil 2019

Termíny kurzu

Kurz se skládá ze 2 jarních víkendovek, letní části a podzimní zkouškové víkendovky. Účast je povinná na všech částech kurzu s výjimkou zkouškové víkendovky.

1. víkendovka 29.–31. 3. 2019 Bude upřesněno
2. víkendovka 17.–19. 5. 2019 Bude upřesněno
Letní část 18.–28. 8. 2019 Domašov
Zkoušky 11.–13. 10. 2019 Brno

Webové stránky skautské základny Domašov.

Cena kurzu

Cena kurzu je 2 950Kč bez zkouškové víkendovky, jejíž cena nepřesáhne 300 Kč. Část ceny kurzu se platí před jeho začátkem formou nevratné zálohy.

Cena může někomu přijít vysoká, je však odvozená od reálných nákladů. Celková doba trvání kurzu je 20 dní, navíc jsou našimi základnami kamenné budovy, kde jsou náklady na ubytování oproti stanovým kurzům vyšší. Nedílnou součástí rozpočtu jsou i výdaje na zážitkové programy, na kterých si Rozrazil zakládá. Kurz se platí buď jednorázově, a nebo ve 3 splátkách. O proplacení části ceny kurzu můžeš požádat ve svém středisku.

Přihlašování

Přihlašování na Rozrazil 2019 je spuštěno prostřednictvím SkautISu ZDE. Jakékoli dotazy ohledně kurzu směřuj prosím na mail clkrozrazil@gmail.com.

Jaký bude Rozrazil 2019

Tradičně netradiční!

Je určený pro ty, kteří

• se nebojí na sobě pracovat
  • mají chuť podělit se o své zkušenosti a získat nové podněty a inspiraci
  • jsou připraveni diskutovat i naslouchat
  • očekávají výzvu, nové přátele a nezapomenutelné zážitky
  • mají zájem o vedení dětí v Junáku

Obecné informace

• Složený skautský slib není podmínkou účasti na kurzu, ale nelze bez něj získat dekret o složení ČZ.
  • Kurz je fyzicky náročný – v případě pochybností nám dej prosím vědět na email clkrozrazil@gmail.com.
  • Podmínkou čekatelské zkoušky je i příprava a realizace víkendové akce (nejčastěji akce pro oddíl). Vyplatí se s tím počítat a předem se domluvit s vedením oddílu na termínu akce.

Moodle

Moodle je e-learningový portál používaný Rozrazilem a mimo jiné také VUT v Brně, ČZU v Praze, ČVUT v Praze a dalšími univerzitami. Na Rozraziláckém Moodlu najdete postupně se rozvíjející kurz, který vás provede čekatelskou zkouškou z tepla vašeho domova.
Odkaz na něj je zde, přístup mají ale pouze účastníci Rozrazilu, kteří mají uživatelské účty.

Oblečení

Oblečení na Rozrazilu dělíme do následujících kategorií:zahumusene_obleceni

1. Pohodlné na dovnitř, celkem slušné, patří k němu papuče, svetřík, hrnek s teplým čajem
  2. Sportovní na ven, tenisky, tričko i tři, kraťasy. Toto oblečení bývá často propocené, někdy trošičku potrhané a špinavé