ČLK Rozrazil 2005

Místo: skautská základna Horní Mlýn, Dětský domov v Boskovicích
Počet účastníků: 33
Tým Vazoun, Krtek, Ježek, Pecin, Šampus, Vikki, Vláďa, Fringila, Vojta, Sharagu, Lvíče, Knofla
Účastníci Pizzi, Zajda, Škuboš, Nekča, Kyslík, Šáša, Luboš, Thran, Hřib, Zuzka, Máša, Eva, Oslík, Míňák, Martin, Salw, Ďáblík, Pingu, Efka, Sovi, Verča

Rozrazil_2005I v roce 2005 probíhal ČLK Rozrazil a i tentokrát to byl zaručeně ten nejlepší ročník. Nebo si to o něm aspoň jeho účastníci myslí. Pod vedením Vazouna jsme se seznámili na dvou víkendovkách a pak si naplno si naplno užili 10 dní v létě. První víkendovka probíhala klasicky na Mlýně, druhá potom v dětském domově v Boskovicích, pro který jsme vyráběli pod vedením Krtka prolízky Brontosaurů.

Letní část se odehrávala opět na Mlýně a tradičně byla přecpána skvělými programy, akčními hrami, přednáškami, návštěvami zajímavých osobností a spoustou dalších činností, na které se bude ještě dlouho vzpomínat. Mezi nejvýraznější okamžiky určitě patří Rallye Paříž-Dakar a Výstup na Mt. Everest.

Na podzim jsme všichni úspěšně složili čekatelsou zkoušku opět v Boskovicích, kde jsme také slavnostně předali hotovou prolézačku – (pestrobarevného obrovského brontosaura se skluzavkou), a tím zakončili celý kurz 2005.