ČLK Rozrazil 2014

První víkendovku jsme započali v brněnských ulicích. Pomocí intrik, korupce, vydírání a systému protislužeb jsme se snažili získat jeden z unikátních palubních lístků opravňujících ke vstupu na Archu, vesmírnou loď, která jediná přestojí konec světa. Povedlo se, přežili jsme a byli jsme přeneseni do Hostěnic u Brna. Zbytek víkendu se nesl v klidnějším tempu a mimo přednášek nám tamější pobyt zpříjemnil Pink Fluffy Unicorn, R. B. Powell, několik znuděných bohů až z Olympu a dokonce syn „chlapce, který přežil“ – samotný Hermion Potter, který nám dovolil se proletět na nejnovějším modelu létajících košťat – Voldemortově frňáku.

Při druhém setkání jsme se ze strachu z mimozemských existencí téměř na celý víkend zavřeli do vymrzlého bunkru z 50. let. Nejenže tu proběhly všechny přednášky, ba dokonce jsme si zde namalovali všemi oblíbené hračky. K jídlu nám posloužily všemožné konzervy a bramborová kaše v prášku. Zkrátka a dobře pro všechny nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek.

Letní část jsme odstartovali příjemným venkovním obědem s vybraným menu doplněným o vynikající broskvové pyré uvařené dle Mirkova rodinného receptu. Bojovali jsme o přežití, našli jsme dobrého vůdce a zplodili mnoho mláďátek. Protože jdeme s dobou a vše, co má před svým názvem i je populární, zavedli jsme iVýchovu a sklidili nemalé ovace. Zjistili jsme jak na partnerské vztahy, zmalovali se od hlavy až k patě a málem pomřeli na mor. Ukradli jsme auto, vykradli banku a navštívili nechvalně známou likérku Drak.

I přesto, že to uteklo jako voda, užili jsme si to a myslím, že se nám po lecčem bude stýskat. Po týmu i po účastnících. A po večerníčcích na dobrou noc! (málem bych na ně zapomněla :-0)Každopádně se některým instruktorům po účastnících stýká již teď, takže pro ty, co o tom ještě neslyšeli…Veronica 2015 bude!!!