Ročník 2024

Jaký bude Rozrazil 2024?

Tradičně netradiční!

Je určený pro ty, kteří:

• se nebojí na sobě pracovat,
  • mají chuť podělit se o své zkušenosti a získat nové podněty a inspiraci,
  • jsou připraveni diskutovat i naslouchat,
  • očekávají výzvu, nové přátele a nezapomenutelné zážitky,
  • mají zájem o vedení dětí v Junáku.

Kdy proběhne Rozrazil 2024?

Kurz se skládá z jarní víkendovky, letní části a závěrečné víkendovky. Účast je povinná na všech částech kurzu.

První víkendovka
Letní část
Závěrečná víkendovka

12.4.-14.4. 2024
13.8.-24.8. 2024
18.10.-20.10. 2024

Kuřim
Kaprálův Mlýn u Brna
Bude upřesněno

Kolik to stojí?

Přibližně 4250 Kč + maximálně 300 Kč za závěrečnou víkendovku.

Na co si dát pozor?

• Složený skautský slib není podmínkou účasti na kurzu, ale nelze bez něj získat dekret o složení ČZ.
  • Kurz je fyzicky náročný – v případě pochybností nám dej, prosím, vědět na email clkrozrazil@skaut.cz.
  • Podmínkou čekatelské zkoušky je i příprava a realizace víkendové akce (nejčastěji akce pro oddíl). Vyplatí se s tím počítat a předem se domluvit s vedením oddílu na termínu akce.

Přihláška ČLK Rozrazil 2024

Přihlašování je už uzavřeno.

Podmínky přijetí:

• Věk 15–18 let v roce 2024 (do posledního dne závěrečné víkendovky).
  • Členství v Junáku.
  • Možnost pravidelného přístupu k internetu (nutná podmínka).
  • Maximálně 2 účastníci z jednoho oddílu.
  • Pro získání dekretu je nutné mít slib.

Přihláška neznamená přijetí. Potvrzení o přijetí či nepřijetí na kurz vám zašleme do 14 dnů od uzávěrky přihlášek. Pro přijetí není rozhodující pořadí přihlášek.

Přihlašování probíhá přes SkautIS, zkontrolujte si, že se Vám opravdu podařilo přihlásit se.
Součástí přihlášky je doporučení od vůdce oddílu a střediska, doporučujeme: Zařiďte si jejich potvrzení do konce přihlašování, může zlepšit Vaši pozici při výběru účastníků.

Letos nabíráme 30 účastníků. Účastníky vybíráme tak, abychom měli na kurzu zhruba stejný počet holek i kluků. Náš kurz je určen především pro ty, kteří aktivně působí při výchově dětí. Hledáme lidi ochotné na sobě pracovat po dobu jednoho roku, nejedná se pouze o tři víkendovky a letní část, ale o soustavnou CELOROČNÍ práci.

Pro úspěšné absolvování Rozrazilu je nutné zrealizovat víkendovou výpravu mezi letní částí a zkouškovým víkendem.