Rozrazil 2007

Tým: Vazoun, Šamp, Dvoukvítek, Knofla, Alwar, Mirek, Eva
Širší tým: Sharagu, Nutty, Pecák, Jája Chani, Thran, Zajda, Slon, Eiko, Eda, Lvíče. Jíra, Pecin, Čolek
Účastníci: Banča, Essy, Kořínek, Lisa, Maenvin, Myška, Petr, Rybka, Terorista, Tomáš, Unka, Vochy

Jubilejní desátý ročník jsme pod vedením Vazouna zahájili víkendovkou ve Skautském domě na Boženy Němcové. Mimo různých přednášek a her jistě všichni budou vzpomínat na improvizační večer nebo Pevnost Boyard.

Velkým zážitkem druhé víkendovky bezesporu bylo setkání s mentálně postiženými dětmi, pro které jsme během letní části vyrobili hračky a učební pomůcky.

A kromě této práce jsme v létě stihli i spoustu jiných činností: účastníci diskutovali, běhali, seděli, sportovali, poslouchali (třeba pana hejtmana – bratra Marabua), spali, jedli, pili (třeba Okenu), plivali, smáli se, holili si nohy, pracovali, chodili, učili se, spolupracovali, plazili se a taky oslavovali.

A právě s oslavováním přijeli účastníkům pomoct bývalí frekventanti a instruktoři Rozrazilu. Mlýn byl plný skautů, kteří si přijeli zavzpomínat, potkat kamarády a zahrát nějakou tu hru. Popřejme tedy Rozrazlu k prvním kulatinám vše nejlepší a doufejme, že se za 10 let opět na podobné akci potkáme.